نیاز به مشاوره دارید؟

قوانین & مقررات

با رعایت قوانین و مقررات ما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنید. لطفا قوانین سایت را مطالعه بفرمایید تا در خرید و ثبت سفارش مشکلی نداشته باشید.

> عضویت در سایت ایران طب نو رایگان است و تنها اشخاص حقیقی بالای ۱۵ سال تمام، حق عضویت در سایت ایران طب نو را دارند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت در آیند.

> کاربر باید رمز عبور و نام کاربری(شماره موبایل و یا آدرس پست الکترونیک) خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید شماره موبایل و یا آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف، واقع بر عهده شخص کاربر است.

> کاربر عضو، فقط پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

> فروشگاه ایران طب نو با آدرس اینترنتی irantebno.com تماما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا  از درج  لینک ها، مطالب و نظرات غیر اخلاقی در سایت خودداری فرمایید. در غیر این صورت منجر به حذف کاربر میگردد.

> هرگونه سوء استفاده از محتوا (شامل : متن، اطلاعات مندرج در صفحه ها، عکس ها، طرح های گرافیکی و ویدئو ها)، کد ها، تخفیف ها و دیگر مطالب سایت ایران طب نو، پیگرد قانونی دارد.

> تمامی قیمت ها در این سایت به تومان میباشد.

> برای ارسال نظرات سازند‌ه خود اعم از پیشنهادات، انتقادات و شکایات، لطفا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نموده و از درج آن در قسمت نظرات محصولات خودداری نمایید؛ چراکه قسمت نظرات هر محصول فقط برای نظرات مشتریان درباره‌ی همان محصول قرار داده شده است.

> استفاده از تمام مطالب و قسمت های خبری  وبلاگ تنها با درج منبع مجاز میباشد.

> ایران طب نو مجاز است تا در هر زمان قیمت ها و تخفیف های خود را بدون اطلاع به کاربرها تغییر دهد.

> تمامی افراد جهت ثبت نام در سایت موظف اند از اطلاعات واقعی و شخصی خود استفاده کنند چرا که برای احراز هویت در مواقع مورد نیاز، نیاز به اطلاعات درست و واقعی میباشد لذا مسئولیت هرگونه مغایرت آن ها، با خود شخص حقیقی و یا حقوقی میباشد.

> درج هرگونه تبلیغات در تمام قسمت هایی که دارای بخش نظرات است ممنوع میباشد.